Položili jste si někdy otázku, kde sehnat Viagru, když chcete obejít vašeho lékaře a nakupovat toto citlivé zboží v maximálním utajení? Takovému rozhodnutí se nelze ani divit, protože čím méně lidí o vašich problémech s erekcí ví, tím menší pravděpodobnost prozrazení. Ztráta erekce je nesmírně citlivé a intimní téma a nepatří ke každodenním rozhovorům u kávy v cukrárně nebo dokonce v hospodě.

nahá dívka

Viagru anebo její generika, což jsou přípravky na bázi shodné účinné látky Sildenafil, lze opatřit na Internetu i bez předpisu. Počítejte ale s tím, že se nejedná o zrovna levné preparáty, a že také podstupujete jisté riziko, protože tu můžete být podvedeni a namísto léčiva pořídíte jen neúčinné placebo, anebo v horším případě něco, co vám ještě ublíží. Jak tedy postupovat, abychom problém s erekcí vyřešili efektivně, co nejlevněji, a co nejintimněji? Poradíme vám.

milenci v posteli

Spoléhejte se hlavně na sebe a přírodní léky

Mezi mnoha lidmi stále panuje tendence spoléhat se na farmaceutické výrobky, ačkoli se ví, že jde o syntetické výrobky z laboratoří. Laboratorně vyrobený preparát se nemůže vyrovnat přírodním lékům, protože ty působí v těle synergicky, tzn. Zaměřují se nejen na postižený orgán či oblast, ale léčí i s tím související další potíže. Lidské tělo je velmi složité na to, abychom mu dokázali porozumět v jeho celistvosti, a prozatím to žádný vědec nedokázal.

Obraťte se tedy raději na přírodní léčiva na erekci, což jsou například Kotvičník zemní, Ženšen, Eleuterokok, Shatavari či Maca peruánská, a spolu s tím se snažte řešit příčinu vašich obtíží. Ta obvykle souvisí se špatným jídelníčkem a některými životními zvyklostmi, z nichž mnohé souvisejí se stresem. Stres pak snižuje tvorbu testosteronu, a bez něho se erekce nemůže dostavit – namísto testosteronu se v krvi udržuje zvýšená hladina adrenalinu, a s tou to opravdu (nejen) v sexu daleko nedotáhnete.