Myslím si, že když už si navrhujete svoje místnosti, tak by si velkou pozornost také samozřejmě zasloužil i dětský pokoj, nemyslíte? Protože návrhy dětských pokojů jsou v poslední době opravdu velice populární a také promyšlené. A když jsem tohle řekla svému příteli, tak on si úplně klepal na čelo. Docela mě to zarazilo a urazila jsem se, takže jsem dala ruce v bok a opravdu jsem chtěla vysvětlení po svém příteli, proč se mu to nelíbí, že jsem mu navrhla také nápad, že bychom mohli nechat udělat odborníka, aby nám navrhl dětský pokoj. Sice už máme malé děti, ale když jsme se stěhovali do nového domu, tak jsem si řekla, že každý dětský pokoj by mohl být opravdu krásně navrhnutý.
I děti chtějí styl.
Jenomže přítel mi řekl, že by to bylo škoda peněz a že by to bylo opravdu naprosto zbytečné. Řekla jsem si, že s tím rozhodně nesouhlasím. Jak může být něco zbytečného, když všechno to děláme pro dítě? Přítel mi stále tvrdil, že opravdu stačí, když se do dětského pokoje dá dětský koberec a nábytek a také postel a několik hraček. Sice chápu, jak to přítel myslí, ale také přece jde o to, že když dítě uvidí, jakou péči se věnovalo pokoji, tak se o něj bude také více starat. Nakonec to samozřejmě dopadlo tak, že jsem příteli ukázala webové stránky bydesign.cz, které se zabývají mimochodem také návrhy dětských pokojů.
Dětské pokoje jsou různé.
Přítel chvíli přemýšlel. Nakonec se tedy ukázalo, že jsem měla pravdu, protože příteli se tohle opravdu hodně zalíbilo, takže on mi slíbil, že si necháme udělat návrh dětského pokoje nějakým odborníkem. Ani nevíte, jak moc mě to potěšilo, protože jsem zase dosáhla svého. Ale ne úmyslně. Jednoduše jsem chtěla také zkusit něco nového. A když už máme obývák a ložnice navrhnout designérem, tak jsem si řekla, proč také nevyzkoušet návrhy dětských pokojů, aby to naše děti měly opravdu pěkně udělané. Myslím si, že každý si zaslouží mít své bydlení udělané tak, aby se mu tam líbilo a cítil se tam pohodlně. A návrh dětského pokoje vám potom jistě dodá klid na duši.