Chystáte velkou oslavu narozenin? Nebo třeba svatbu pod širým nebem? To je skvělí nápad obzvlášť kdy máte termín přes léto, kdy sluníčko pálí nejvíce. A je dobré se pod něčím schovat. A taková svatba nebo oslava venku je prostě super nápad. Jste na čerstvém vzduchu Taková svatba je životní událost a měla by být jednou za život. I když někdy štěstí prostě nepřeje, ale to vůbec nevadí. Spousta lidí svatbu připravuje v přírodě, nebo se vydají k moři, k lesu, k rybníku no prostě do přírody. Protože to je romantičtější. Ale co když se nám nevydaří počasí. I rosničky v televizi se mohou mýlit a jejich předpověď počasí jednoduše nevyjde.

stan

Přeci kvůli tomu nezrušíte svatbu a nezkazíte si svůj vysněný den. Obřad i hostinu můžete mít pod jednou střechou. A to tak že si právě vypůjčíte party stan, který vás před deštěm ochrání anebo když bude moc horko tak vám vytvoří stín, pod který se vejdou všichni hosté. Ale dělá vám starost, zda se pod takový stan vejdete všichni? Starosti si dělat nemusíte, je možné si stan půjčit v několika velikostech. Stany si můžete potom rozložit podle sebe. Zda je budete chtít mít všechny vedle sebe anebo každý zvlášť. Můžete si je rozdělit tak že v tom největším budete mít hostinu a obřad.

stan

Dále pak menší stan na raut a pohoštění, klidně si můžete půjčit i menší stan kde budou mít třeba děti své zákoutí, kde si budou moct hrát zatím co vy si budete užívat svatební radovánky. V tenhle den vás může cokoliv potkat, ať už pozitivního anebo negativního. Ale věřte, že i když si stan pronajmete a bude buď horko, nebo pršet tak neprohloupíte a určitě se vám bude hodit v obou variantách. A svůj den si užijete na plno a ani kapky deště, které vám sklouznou po šatech vás nerozhodí, protože víte že si svůj den užijete na plno se vším všudy. Pokud nevíte, kde taková stan pronajmout tak mrkněte na půjčovna party stanů , zde najdete ten svůj, který budete potřebovat.