Vždyť jeli jste, že si můžete sehnat také hypotéku, kde nemusíte dokládat příjem? Pokud ne, tak se podívejte na webové stránky nebankovnihypoteka.cz, kde se dozvíte opravdu informaci o tom, že také můžete mít hypotéku bez dokládání příjmu anebo hypotéku bez registru. A abych byla upřímná, ani já jsem tomu nemohla uvěřit. Proto mě velice těší, když mi můj kamarád řekl, že i on má takovou hypotéku, kterou jsem vám již zmínila. Ale stále to bylo takové zajímavé a celé zapeklité, tak jsem se podívala na zmíněné webové stránky, abych se přesvědčila.

Peníze jsou důležité.

Byla jsem opravdu překvapená, když tato hypotéka opravdu existuje. Takže jsem nemohla dělat nic jiného než tohle říct svému příteli, se kterým jsme si plánovali to, že si pořídíme nějaký malý byt na hypotéku. Chtěli jsme pouze jenom dva plus jedna. Navíc jsme plánovali jenom jedno dítě, takže jsme si řekli, že bude zbytečné, když budeme kupovat velký byt anebo dokonce dům. My jsme nechtěli velký dům, a to kvůli tomu, že by to bylo opravdu hodně starostí, takže jsme si usmysleli, že bude nejlepší, když si na hypotéku pořídíme malý byt. Myslím si, že je to velice moudré řešení.

Hypotéku splácejte.

A opravdu potom bych nechtěla dopadnout jako sousedka, která se musela vystěhovat z domu a prodat ho, protože přestala splácet hypotéku. Samozřejmě, že potom po roce měla veliké problémy, takže už nemohla dál zůstat v domě, který měla na hypotéku. Pokud i vy ještě toužíte po hypotéce, tak si jistě promyslete, jestli na to budete mít peníze a jestli budete mít sílu to splácet. Ne vždycky všechno musí být jednoduché a také musíte do budoucna předpokládat různé scénáře, a to včetně i těch nepříjemných. Stát se může opravdu cokoliv. Ale za hypotéku bez dokládání příjmu nic nedáte, když se alespoň na ni zeptáte. Protože hypotéka bez dokládání příjmů nemusí být náročná.