Mám známou/kamarádku, která pořizuje nádherné fotografie na svatbách. V dnešní době totiž není už ani tak náročné sehnat svatebního fotografa ze Zlína https://www.yorge.cz/svatebni-fotograf-zlin/, ale kvalitního, to určitě, protože v dnešní době může být fotograf už kde kdo. Dřív bylo opravdu náročné jakékoli snímky pořídit, protože se fotografie musela nejprve vyvolat, a to v dnešní technické době už téměř vůbec neznáme! Také si můžete nechat udělat dokonce i svatební video, což právě ta moje známá dělá novomanželům na památku také.

svatební den

Plánujete v nejbližší době svatbu, nebo víte o někom z vašich blízkých a víte, že ani vy, nebo oni nemají žádného fotografa nebo kameramana? Máme pro vás nabídku! Víme o fotografech, kteří pořizují fotografie přímo na svatbách. Neposkytnou vám pouze fotografie, ale také vám mohou natočit video, které se vám bude hodit potom až budete jednou chtít vzpomínat s vaším manželem na váš výjimečný, ale také možná na nejdůležitější den vašeho života. Jsme fotografové ze Zlína. Poskytujeme nejen krásné fotografie ze svateb, ale také videa. Můžete si vybrat na našich stránkách mezi třemi fotografy a podívat se na naší vlastní tvorbu.

novomanželé

Jaké služby vám můžeme poskytnout?
Součástí naší práce není jen focení přímo z vašeho svatebního dne, ale nabízíme také předsvatební focení, to je výhodné především proto, že vás připraví na samotné focení na svatbu, ale také odbourá vaši nervozitu z focení. Dále velkou výhodou je to, že se lépe sžijete, nebo také sehrajete s fotografem, naučíte se lépe pózovat atd. Dále vám můžeme nabídnout portrétní focení, dále také fotíme ve svatebním fotobudce, nebo ve svatebním fotokoutku. Na fotografie se můžete přímo podívat na těchto naších stránkách, také jsou k dispozici různá svatební videa abyste měli přímo přehled a mohli se podívat, zda byste s námi byli spokojení. Pokud máte zájem můžete nás přímo kontaktovat pomocí zprávy, nesvatební dotazy nám můžete pokládat na našem emailu, který je uveden na naších internetových stránkách.