Během menstruace si celá řada žen prochází problémy s pletí, zadržováním vody v těle a v neposlední řadě i bolestmi. Čestné jsou i návaly horka, které dokáží pořádně znepříjemnit život. Není se čemu divit, že jsou ženy během tohoto období podrážděné. Zkušení muži už ví, že se mají snažit s nadsázkou ani nedýchat, a spíš být ženě oporou. Důležité je nemít hloupé poznámky, protože to nepomůže nikomu a ničemu.

menstruační kalhotky

Co dělat?
Muži kteří chtějí přežít ve zdraví menstruaci své partnerky, by měli být pozorní, hodní a měli by jí nosit co si zrovna zamane. Naprostá většina žen je někdy nucena poslat svého milého do obchodu pro menstruační pomůcky. I když jim žena s sebou dá prázdnou krabičku a nebo mu pošle fotku produktu který má koupit, často donese něco úplně jiného. V případě že žena používá menstruační kalhotky, tak se jí něco takového nejspíš nestane.

Jednorázové pomůcky občas dojdou
Někdy se stane že si žena zapomene koupit co potřebuje, a tak musí na nákup vyslat muže. Muži většinou nejsou schopni tyto věci koupit správně, a tak je lepší používat něco, co nebude potřeba kupovat tak často. Jsou to právě kalhotky, které vydrží roky a roky. Dají se nosit opakovaně a tak stačí nakoupit potřebné kusy. Perou se normálně v pračce a nehrozí, že by se zničily, pokud je nebudete prát na zbytečně vysokou teplotu.

žena postel

Je dobré mít dostatek kalhotek podle síly menstruace. Na začátku a na konci menstruace je krvácení spíše slabší, a její vrchol nastává někdy uprostřed, kdy je naopak nejsilnější. Prodávají se kalhotky podle síly menstruace, a tak si můžete koupit tolik kusů kolik uznáte za vhodné. Jedny kalhotky vydra zhruba stejně dlouho jako vložka či tampon. Při pravidelné výměně se nemusíte bát ani toho že by vám kalhotky neposkytly potřebnou ochranu a protekly by. Užijte si maximální ochranu a komfort díky kalhotkám.