Jsem žena činu a jsem žena mnoho tváří. Proto jsem také dbala na to, abych nosila opravdu kvalitní oblečení. Opravdu nejsem takový typ člověka, a to hlavně ženy, která si spíše skladuje všechno možné oblečení a vůbec nehledí na kvalitu. Já jsem taková, že v první řadě opravdu dbám na kvalitu a také požaduji opravdu vysokou kvalitu oblečení. Také si vzpomínám na ty časy, kdy jsem se dříve kupovala opravdu jenom oblečení, abychom měla doma co nejvíce kousků, takže jsem chodila většinou na tržnice, kdy jsem sice našla opravdu mnoho krásných oblečení za pár korun, ale po prvním vyprání to vypadalo opravdu katastrofálně.

Mám ráda teplé oblečení.

A když jsem hned levný kousek oblečení vyprala poprvé, jak to vypadalo, jako kdyby to už bylo prané snad stokrát anebo i vícekrát. Takže jsem si řekla, že raději už budu dávat na kvalitu, a ne na kvantitu. Raději si pořídím tři opravdu kvalitní trička za více peněz než deset obyčejných levných triček, které vypadají kvalitou opravdu katastrofálně. Proto jsem také zamířila na webovou stránku c-store.cz, kde mě zaujala značka Devold. A to hlavně kvalitní Devold Merino. Víte vůbec, co je to merino? Je to taková kvalitní jemná ovčí vlna, která vás opravdu zahřeje a je moc kvalitní.

Merino je příjemné.

Mně se opravdu hodně zalíbilo tričko Devold merino, který je pánské triko. Přítelovi tohle triko se opravdu hodně líbí, jak stylově, tak také hlavně materiálem. Jsou tady různá trika a svetry Devolt merino a to jak s obrázkem tak také jednobarevné. Samozřejmě, že existují dámská trika nebo také svetr Devold merino. Líbí se mi to, i když sice cena je o něco vyšší, ale zase mějte na paměti, že je to kvalitní a vydrží vám to několik let. Nemyslete si, že vám Devold merino po prvním vyprání opravdu nějak se zkazí a poničí. A tohle je opravdu vysoká kvalita, takže se nemusíte obávat, že se vám rychle poničí. Tento kousek vám bude dělat radost i několik let.