Myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří mají rádi motorky. Abych pravdu řekla, tak já patřím k těm lidem, kteří se také moc rádi vezou na motorce. A to hlavně také z toho důvodu, že můžu nosit opravdu krásné kožené oblečení. Já totiž miluji kůži. A to hlavně kožené bundy anebo kožené boty či kabelky. A kdybyste viděli mou sbírku krásných kožených kabelek, tak byste se asi chytali za hlavu. Je toho opravdu hodně, ale vůbec se za to nestydím. Přeci, když to tak vezmu, tak každý má svou úchylku na něco jiného. A to, že se mi líbí kožené věci a také motorky, tak na tom přeci není nic špatného, i když tedy já osobně žádnou velikou motorku nevlastním, tak moc ráda na motorce jezdím.

Miluji kůži.

Protože moje kamarádka a také můj kamarád oba dva mají motorku, takže já velice často jezdím jako spolujezdec. A musím uznat, že mě to baví. Také jsem většinou jim záviděla, ale postupem času jsem zjistila, jak je motorka opravdu drahá, takže já bych na to neměla vůbec žádné finance. A tak jsem si to vynahradila, že si zase kupuji opravdu krásné kožené věci na motorku, a to včetně luxusní kožené kombinézy, kterou jsem si koupila před dvěma lety. Stála mě skoro čtyřicet tisíc korun a vůbec toho nelituji.

Ráda jezdím rychle.

Protože pokud si pořídíte takhle kvalitní koženou kombinézu na motorku, tak vám vydrží skoro celý život. Tato kožená kombinéza je z buvolí kůže, takže si jistě dokážete představit, jakou to má sílu a jak je odolná. Já jsem ještě za posledních šest let, kdy s přáteli jezdím na motorce, nikdy nehavarovala, takže předpokládám, že moje štěstí bude stále na mé straně a nestane se vůbec nic špatného. Také ani ve svém okolí neznám nikoho, kdo by na motorce havaroval, takže mě to uklidňuje. Já už jako malá holka jsme tušila, že se stane něco takového, kdy obléknu na sebe kůži a usednu na motorku. Někdy se sen splní. 

2.2/5 - (4 votes)