Vždycky mám zato, že muži vždycky mají udělat ten první krok. Jenomže v dnešní silné emancipaci žen, si to už mnoho žen nemyslí. A muži se potom bojí udělat nějaké pěkné a gentlemanské gesto ženě, aby nebyli uražené. Podle mého názoru je tohle opravdu veliká škoda. Protože já patřím k těm ženám, které si ještě nechají s oblibou otevřít dveře od restaurace anebo u auta. No, komu by se tohle nelíbilo? Opravdu nechápu ty dnešní ženy, které jsou až moc emancipované. Samozřejmě ano, částečná emancipace žen a opravdu perfektní a mně se to také líbí. I já jsem emancipovaná.

Muž je gentleman.

Ale určitá romantická gesta a takové skvělé mužnosti, co dělají pánové, tak to se mi opravdu hodně líbí a moc ráda si je nechávám dělat. Znám totiž ještě dvě moje známé, skoro jako kamarádky, které si vůbec nechtějí nechat otevřít dveře od restaurace anebo od auta. Ani nechtějí pomoct do kabátu. Co je na tom divného? Podle mého názoru je tohle docela už takové škodolibé a možná to také shazuje muže a jejich možnost. Podle mého názoru je úplně normální, když muž vezme třeba ženu za ruku a pomůže jí do kabátu anebo jí pomůže do schodů.

Mám ráda romantická gesta.

Proč by tohle ženám mělo vadit? Předpokládám, že některé ženy tohle dělají schválně, že je muž například podvedl. Protože když jsou ženy podvedené muži, tak se většinou mstí opravdu celému mužskému světu. A tohle se mi nelíbí a přijde mi to také samozřejmě nepoctivé. A neférové. Takže já sama jsem si řekla, že si nechám od můžu takhle podstrkovat. Líbí se mi to. A nevím, proč bych se měla zlobit na pány tvorstva jenom kvůli tomu, že mi udělali pěkné galantní gesto anebo že mi otevřeli dveře u auta nebo od restaurace. A také se ráda nechám pozvat, protože pozvání na kávu neberu vůbec nic jako pohoršujícího. A jak to máte s muži vy? Věřte mi, že i pánové se někdy bojí něco udělat, jenom aby nebyli nařknuti, že udělali něco špatně. Myslím si, že je čas nechat muže, aby byli mužnější.