Vždycky jsem si slibovala, že až našetříme s partnerem nějaké peníze, že bychom si na zahradu také pořídili nějaký bazén, protože našim dětem byly dva a čtyři roky, tak jsme si řekli, že už bychom příští rok na léto mohli pořídit nějaký krásný bazén. Jenomže partner stále dokola říkal, že nemůžeme mít všechno, protože minulý rok jsme si pořídili opravdu krásnou terasu, tak já sama jsem si řekla, že by opravdu nebylo od věci, kdybychom si ale také k nové terase pořídili nějaký bazén. Vždyť to přeci nemusí být extra veliký bazén, který je třeba dlouhý deset metrů, jenomže partner řekl, že jsme nyní utratili spoustu peněz za tuto terasu, kdy jsem právě potom měla obavy, jestli budeme mít dokonce i na jídlo.

Děti milují bazén.

Jenomže partner mě potom překvapil tím, že dostal veliké prémie v zaměstnání. Takže jsem si řekla, že bychom také mohli pořídit nějaký krásný bazén, jenomže partner mi řekl, že na to teď nebudou peníze a že bychom ho místo na začátku léta mohli pořídit až spíše ke konci léta. Řekla jsem si, že to tedy vadit nebude a že to vyzkoušíme. Nakonec jsme se rozhodli pro nějaký levnější.

Ráda relaxuji v bazénu.

Vybrali jsme si z webu zapuštěný bazén, který byl v akci. Musím uznat, že ten tento zapuštěný bazén v akci jsem mi opravdu hodně líbil a byla jsem překvapená, že právě partner chce také využít této akce k pořízení zapuštěného bazénu. Navíc partner také byl velice potěšený, že je zrovna zapuštěný bazén, protože on ani o jiném bazénu nesnil. Zapuštěný bazén je velice praktický, a dokonce také vyjde na méně peněz, protože je nyní v akci, takže nic lepšího nás opravdu s partnerem nemohlo potkat. Navíc naše starší dítě bylo opravdu velice spokojené, že konečně příští rok na konci léta budeme mít bazén, takže se už nemohlo ani dočkat léta a já se tomu nedivím, protože já jako malé dítě jsem vůbec neměla doma bazén.