Vždycky jsem si říkala, že když mi šéf poradil, abych sehnala nějaké IBC kontejnery, tak jsem byla ráda, protože IBC kontejnery jsou velice kvalitní a slyšela jsem, že je má každý rád a každý je chválí. A tak jsem si řekla, že když je všichni mají rádi, že bych je taky mohla mít ve své práci. Naštěstí jsem byla vedoucí, takže jsem taky měla v práci hlavní slovo a kde kdo na mě dal. Byla jsem tedy ráda, když jsem potom svému šéfovi navrhla, že bych pořídila k nám do firmy IBC kontejnery, které jsou kvalitní. Měli jsme sice vždycky takové železné a dřevěné kontejnery, kam se dávaly různé věci. Ale znáte to.

Zboží musí být vždy v pořádku.

Pokud necháte dřevěný kontejner nebo dřevěnou paletu někde venku, tak je logické, že vám začne jsem začne hnít anebo už nebude tak pevná, jako kdysi. Potom jsme měli taky železný kontejner, který ale byl nepraktický hlavně v tom, že začala reznout, takže byla o to velice častá péče, která stála mnoho úsilí a taky peněz. Nakonec jsme se šéfem a kolegyněmi dohodli, že si pořídíme raději plastový IBC kontejner, který se opravdu lehce udržuje a který se lehce vymývá od nečistot. Stačí na to opravdu horká voda. A pokud je více znečištěný, tak používáme takovou dezinfekci, která se vyplatí, aby byl právě IBC kontejner opět čistý a znovu použitelný.

Zboží musí být chráněno.

Taky je výhodné, že plastový IBC kontejner vám vydrží opravdu dlouho, takže se nemusíte bát, že se vám třeba za rok anebo za dva roky rozpadne. Vydrží skoro až několik desítek let, takže se nemusíte bát, že byste třeba utratili peníze za nějaký nekvalitní IBC kontejner. A pokud sháníte taky nějaký kvalitní IBC kontejnery, tak se podívejte na webové stránky schoellerallibert.com, kde najdete opravdu hodně inspirace, jak skladovat svoje zboží poctivě a hlavně bezpečně. Není totiž nic horšího, než když vám přijde nové zboží a vlivem špatného skladování se vám celé poničí.