V dnešní době je automobil opravdu hodně důležitý. Já si myslím, že dnešní člověk by se bez automobilu asi vůbec neobešel. Protože jsem řekla partnerovi, že je asi nejvyšší čas, abych už si také udělala řidičské oprávnění. Je mi jednadvacet let, jenomže partner říkal, že budeme šetřit peníze na nové auto. Že prý stačí, že on má řidičské oprávnění. Jenomže já jsem ho chtěla také. Také jsme se s partnerem jednou pohádali kvůli tomu, že jsem chtěla naše společné peníze utratit za řidičské oprávnění. Věřte mi, že tento kus papíru už stojí skoro dvacet tisíc korun.

Jsem ráda, že už mám také automobil.

Ale ano, už to takhle je, je to velice drahé, ale já jsem si jednoduše prosadila svou a řidičské oprávnění jsem si udělala, udělala jsem to opravdu všechno perfektně, všechno napoprvé a potom samozřejmě přišlo na řadu auto. Chtěla jste nějaký automobil na leasing bez registru. Pro mě to bylo opravdu jasnou volbou. Také jsem se podívala na webové stránky goldbanking.cz. Tam si můžete sehnat také leasing bez registru. Pokud třeba jste zadlužení a jste v registru dlužníků, tak to také nemusí být opravdu tak veliký problém. Jak vy si myslíte. Samozřejmě, že můžete mít i klasický leasing, jenomže leasing bez registru je vhodný pro ty lidi, kteří nemají tolik financí.

Zelená barva na autě je pěkná.

A právě tohle jsem já s partnerem. Bydlíme spolu, svatbu nemáme, protože na svatbu nemáme peníze, ale potřebujeme také na auto a na bydlení a na naši obživu. Navíc jsem těhotná, a tak také budu potřebovat peníze pro naše miminko. Pokud jste si vybrali i vy někde na internetu váš vysněný automobil, tak této firmě zkuste poslat třeba odkaz. A ona se vám na to podívá a řekne, jestli by vám tento vůz mohla profinancovat. Myslím si, že bude nejlepší, když si třeba automobil vyberete s někým, kdo tomu rozumí, třeba s nějakým automechanikem anebo s partnerem. Vždycky lepší je vybírat něco drahého, jako je auto, ve dvou, než potom v jednom a potom třeba také na to doplatit a naletět.